TEHTRIS ZTR (Zero Trust Response)

Rozwiązanie ZTNA z wbudowanymi funkcjami automatycznego reagowania na incydenty

TEHTRIS ZTR

Koncepcja podejścia Zero Trust Response

Świat IT przechodzi od binarnej wizji zaufania – podzielonej między to, co „wewnątrz” i „na zewnątrz” – w stronę nowej koncepcji uprawnień dostępu do urządzeń. Coraz szybsze przechodzenie do chmury i przenoszenie zasobów bezpośrednio do internetu znacznie zwiększyło powierzchnię ataku i wymaga spojrzenia na uprawnienia dostępu z innej strony.

Podejście charakteryzujące się brakiem zaufania podczas dostępu do sieci – Zero Trust Network Access (ZTNA) – oferuje pragmatyczne rozwiązanie tego problemu.

TEHTRIS ZTR to rozwiązanie oferujące – poza podejściem ZTNA – możliwości automatycznego reagowania i rozszerzone funkcje niskopoziomowego wykrywania. Dostęp do tych funkcji nie wymaga żadnych dodatkowych nakładów w kontekście sprzętu oraz integracji.

Technologie w pakiecie /TEHTRIS XDR Platform

TEHTRIS XDR Platform daje Ci bezpośredni dostęp do całej rozszerzonej technologii firmy TEHTRIS. Poza unifikacją wszystkich Twoich rozwiązań cyberbezpieczeństwa i przyspieszeniem wykrywania i reagowania na ataki, TEHTRIS XDR Platform daje Ci rozszerzone możliwości analizowania informacji o cyberzagrożeniach.

Każdy z modułów rozwiązania TEHTRIS XDR Platform korzysta z rozszerzonej technologii, by przyspieszać wykrywanie, reagowanie i prowadzenie prac dochodzeniowych. Otrzymujesz:

Zachowaj suwerenność oraz integralność swoich danych

TEHTRIS: Made in Europe

Rozwiązanie TEHTRIS XDR Platform powstało i działa na serwerach zlokalizowanych w Europie. Firma TEHTRIS nie uzyskuje dostępu do Twoich plików i gwarantuje nienaruszalność Twoich danych oraz ochronę przed cyberszpiegostwem. W obecnym kontekście cyberprzestępczym i geopolitycznym wybór miejsca przechowywania danych stał się dla właścicieli firm jedną z kluczowych decyzji.

Nagrody i wyróżnienia

TEHTRIS Award
TEHTRIS Award
TEHTRIS Award
TEHTRIS Award
TEHTRIS Award

Zapytaj o szczegóły

Jeden z naszych specjalistów pomoże Ci w wyborze optymalnego rozwiązania:

Michał Kosmala
Michał KosmalaSpecjalista ds. sprzedażymichal.kosmala@itxon.pl
Tel. 577 573 250
Piotr Prauzner-Bechcicki
Piotr Prauzner-BechcickiSpecjalista ds. sprzedażypiotr.prauzner@itxon.pl
Tel. 730 573 250
Marcin Bańka
Marcin BańkaKierownik działu technicznegomarcin.banka@itxon.pl
Tel. (34) 399 25 37

Zapytaj o produkt