TEHTRIS CWPP (Cloud Workload Protection)

Skuteczna ochrona przed włamaniami do sieci firmowej

TEHTRIS CWPP

Twój sprzymierzeniec w wyzwaniach związanych z przejściem do chmury

Firmy od kilku lat przenoszą coraz więcej usług i aplikacji do chmury, uzyskują większą zwinność, prędkość działania i dostępność. Jednocześnie, taka otwartość prowadzi do ogólnego zwiększenia powierzchni podatnej na cyberzagrożenia.

Rozszerz możliwości oferowane przez rozwiązanie TEHTRIS SIEM

Odpowiedzią firmy TEHTRIS na wyzwania związane z ochroną chmury jest rozwiązanie Cloud Workload Protection Platform, które rozszerza możliwości technologii TEHTRIS SIEM. TEHTRIS CWPP oferuje kompletny wgląd w obciążenia chmurowe, skuteczną ochronę przed włamaniami z niezrównanym pokryciem powierzchni ataku oraz rozbudowaną automatyzacją wielu funkcji.

TEHTRIS CWPP
Technologie w pakiecie /TEHTRIS XDR Platform

TEHTRIS XDR Platform daje Ci bezpośredni dostęp do całej rozszerzonej technologii firmy TEHTRIS. Poza unifikacją wszystkich Twoich rozwiązań cyberbezpieczeństwa i przyspieszeniem wykrywania i reagowania na ataki, TEHTRIS XDR Platform daje Ci rozszerzone możliwości analizowania informacji o cyberzagrożeniach.

Każdy z modułów rozwiązania TEHTRIS XDR Platform korzysta z rozszerzonej technologii, by przyspieszać wykrywanie, reagowanie i prowadzenie prac dochodzeniowych. Otrzymujesz:

Zachowaj suwerenność oraz integralność swoich danych

TEHTRIS: Made in Europe

Rozwiązanie TEHTRIS XDR Platform powstało i działa na serwerach zlokalizowanych w Europie. Firma TEHTRIS nie uzyskuje dostępu do Twoich plików i gwarantuje nienaruszalność Twoich danych oraz ochronę przed cyberszpiegostwem. W obecnym kontekście cyberprzestępczym i geopolitycznym wybór miejsca przechowywania danych stał się dla właścicieli firm jedną z kluczowych decyzji.

Dowiedz się, jakie masz możliwości

Już ponad 100 krajów

posiada wdrożone rozwiązania firmy TEHTRIS

  Nagrody i wyróżnienia

  TEHTRIS Award
  TEHTRIS Award
  TEHTRIS Award
  TEHTRIS Award
  TEHTRIS Award