TEHTRIS UES (Unified Endpoint Security)

Zunifikowana i scentralizowana ochrona punktów końcowych

TEHTRIS UES

TEHTRIS UES (Unified Endpoint Security) organizuje, centralizuje i łączy rozwiązania ochrony punktów końcowych, by oferować zunifikowaną konsolę cyberbezpieczeństwa dla wszystkich komputerów, serwerów i urządzeń mobilnych działających w Twojej infrastrukturze.

Inteligentne połączenie wizji, funkcjonalności oraz możliwości analitycznych rozmaitych technologii to strategia, która pozwala oszczędzać czas, poprawiać jakość ochrony i zwiększać możliwości reagowania w przypadku pojawienia się incydentów cyberbezpieczeństwa.

Właśnie takie podejście oferujemy wraz z produktem TEHTRIS UES – naszą konsolą, która unifikuje i rozszerza możliwości platform EDR, EPP oraz MTD. Konsola TEHTRIS UES jest wyposażona w rozbudowany zestaw narzędzi rozszerzających możliwości związane z cyberbezpieczeństwem – zarówno w codziennymi monitorowaniu infrastruktury jak i podczas walki z trwającym atakiem.

TEHTRIS UES
Technologie w pakiecie /TEHTRIS XDR Platform

TEHTRIS XDR Platform daje Ci bezpośredni dostęp do całej rozszerzonej technologii firmy TEHTRIS. Poza unifikacją wszystkich Twoich rozwiązań cyberbezpieczeństwa i przyspieszeniem wykrywania i reagowania na ataki, TEHTRIS XDR Platform daje Ci rozszerzone możliwości analizowania informacji o cyberzagrożeniach.

Każdy z modułów rozwiązania TEHTRIS XDR Platform korzysta z rozszerzonej technologii, by przyspieszać wykrywanie, reagowanie i prowadzenie prac dochodzeniowych. Otrzymujesz:

Zachowaj suwerenność oraz integralność swoich danych

TEHTRIS: Made in Europe

Rozwiązanie TEHTRIS XDR Platform powstało i działa na serwerach zlokalizowanych w Europie. Firma TEHTRIS nie uzyskuje dostępu do Twoich plików i gwarantuje nienaruszalność Twoich danych oraz ochronę przed cyberszpiegostwem. W obecnym kontekście cyberprzestępczym i geopolitycznym wybór miejsca przechowywania danych stał się dla właścicieli firm jedną z kluczowych decyzji.

Nagrody i wyróżnienia

TEHTRIS Award
TEHTRIS Award
TEHTRIS Award
TEHTRIS Award
TEHTRIS Award

Zapytaj o szczegóły

Jeden z naszych specjalistów pomoże Ci w wyborze optymalnego rozwiązania:

Michał Kosmala
Michał KosmalaSpecjalista ds. sprzedażymichal.kosmala@itxon.pl
Tel. 577 573 250
Piotr Prauzner-Bechcicki
Piotr Prauzner-BechcickiSpecjalista ds. sprzedażypiotr.prauzner@itxon.pl
Tel. 730 573 250
Marcin Bańka
Marcin BańkaKierownik działu technicznegomarcin.banka@itxon.pl
Tel. (34) 399 25 37

Zapytaj o produkt