TEHTRIS NTA (Network Traffic Analysis)

Rozwiązanie analizujące w czasie rzeczywistym Twój ruch sieciowy, korzystając z technologii przechwytywania przepływu, metadanych (NetFlow) oraz mechanizmów audytu pasywnego

TEHTRIS NTA

Taktyczne rozwiązanie do analizy ruchu sieciowego

TEHTRIS NTA to taktyczne rozwiązanie analizujące w czasie rzeczywistym ruch sieciowy, korzystając z technologii przechwytywania przepływu, metadanych (NetFlow) oraz mechanizmów audytu pasywnego. W zależności od miejsca w Twojej infrastrukturze, TEHTRIS NTA może monitorować zarówno przepływy północ/południe jak i wschód/zachód.

W przeciwieństwie do wielu innych produktów, TEHTRIS NTA nie wymaga korzystania z systemu SIEM do uzyskania pełnej funkcjonalności. Rozwiązanie jest w pełni zintegrowane z produktem TEHTRIS XDR Platform, co dodatkowo wzbogaca Twój ekosystem. Co więcej, TEHTRIS NTA nie ogranicza się tylko do skanowania z użyciem sygnatur i analizy behawioralnej – niektóre podejrzane elementy (np. ruchy poziome czy powolne skanowanie sieci) mogą być wykrywane przy użyciu innych technologii.

Technologie w pakiecie /TEHTRIS XDR Platform

TEHTRIS XDR Platform daje Ci bezpośredni dostęp do całej rozszerzonej technologii firmy TEHTRIS. Poza unifikacją wszystkich Twoich rozwiązań cyberbezpieczeństwa i przyspieszeniem wykrywania i reagowania na ataki, TEHTRIS XDR Platform daje Ci rozszerzone możliwości analizowania informacji o cyberzagrożeniach.

Każdy z modułów rozwiązania TEHTRIS XDR Platform korzysta z rozszerzonej technologii, by przyspieszać wykrywanie, reagowanie i prowadzenie prac dochodzeniowych. Otrzymujesz:

Zachowaj suwerenność oraz integralność swoich danych

TEHTRIS: Made in Europe

Rozwiązanie TEHTRIS XDR Platform powstało i działa na serwerach zlokalizowanych w Europie. Firma TEHTRIS nie uzyskuje dostępu do Twoich plików i gwarantuje nienaruszalność Twoich danych oraz ochronę przed cyberszpiegostwem. W obecnym kontekście cyberprzestępczym i geopolitycznym wybór miejsca przechowywania danych stał się dla właścicieli firm jedną z kluczowych decyzji.

Dowiedz się, jakie masz możliwości

Już ponad 100 krajów

posiada wdrożone rozwiązania firmy TEHTRIS

  Nagrody i wyróżnienia

  TEHTRIS Award
  TEHTRIS Award
  TEHTRIS Award
  TEHTRIS Award
  TEHTRIS Award