TEHTRIS DR (Deceptive Response)

Efektywny system alarmowy działający w czasie rzeczywistym

TEHTRIS DR

Rozwiązanie TEHTRIS Deceptive Response oferuje efektywny system alarmowy działający w czasie rzeczywistym i pozwalający pozostawać o krok przed cyberprzestępcami. Honeypoty doskonale uzupełniają informacje o cyberbezpieczeństwie Twoich systemów i całej infrastruktury. Dodając sfałszowane zasoby do swojej sieci możesz wabić atakujących i szczegółowo analizować ich poczynania przy użyciu raportów i paneli prezentujących szczegóły dotyczące zdarzeń.

Odkryj obecność cyberprzestępców

W przeciwieństwie do produktów, które muszą analizować ogromne ilości danych, co jest obarczone ryzykiem generowania fałszywych alarmów, TEHTRIS Deceptive Response pozwala skupić się wyłącznie na maszynach i usługach, które faktycznie są atakowane przez cyberprzestępców.

Cyberprzestępca, który chce zaatakować sieć chronioną przy użyciu rozwiązania TEHTRIS Deceptive Response, może napotkać na fałszywe maszyny (pułapki), co natychmiast wygeneruje alarm. Atakujący nie ma zatem czasu na popełnianie błędów, a jego ruchy poprzeczne, mające na celu rekonesans w sieci ofiary, są znacznie utrudnione.

TEHTRIS DR
Technologie w pakiecie /TEHTRIS XDR Platform

TEHTRIS XDR Platform daje Ci bezpośredni dostęp do całej rozszerzonej technologii firmy TEHTRIS. Poza unifikacją wszystkich Twoich rozwiązań cyberbezpieczeństwa i przyspieszeniem wykrywania i reagowania na ataki, TEHTRIS XDR Platform daje Ci rozszerzone możliwości analizowania informacji o cyberzagrożeniach.

Każdy z modułów rozwiązania TEHTRIS XDR Platform korzysta z rozszerzonej technologii, by przyspieszać wykrywanie, reagowanie i prowadzenie prac dochodzeniowych. Otrzymujesz:

Zachowaj suwerenność oraz integralność swoich danych

TEHTRIS: Made in Europe

Rozwiązanie TEHTRIS XDR Platform powstało i działa na serwerach zlokalizowanych w Europie. Firma TEHTRIS nie uzyskuje dostępu do Twoich plików i gwarantuje nienaruszalność Twoich danych oraz ochronę przed cyberszpiegostwem. W obecnym kontekście cyberprzestępczym i geopolitycznym wybór miejsca przechowywania danych stał się dla właścicieli firm jedną z kluczowych decyzji.

Dowiedz się, jakie masz możliwości

Już ponad 100 krajów

posiada wdrożone rozwiązania firmy TEHTRIS

  Nagrody i wyróżnienia

  TEHTRIS Award
  TEHTRIS Award
  TEHTRIS Award
  TEHTRIS Award
  TEHTRIS Award