/TEHTRIS XDR (eXtended Detection & Response)

Rozszerzone wykrywanie i reagowanie na zagrożenia z użyciem hiperautomatyzacji

TEHTRIS XDR Platform

Rozwiązanie TEHTRIS XDR Platform zwiększa produktywność zespołów SOC (Security Operation Center) dzięki niezrównanym możliwościom wykrywania i reagowania. Wszystkie komponenty (EDR, EPP, MTD, SIEM, Honeypoty, NTA, DNS Firewall, ZTR i więcej) są zunifikowane do postaci pojedynczej platformy, co pozwala na wyeliminowanie martwych stref w Twojej sieci.

TEHTRIS XDR Platform daje Ci możliwość jednoczesnego zarządzania wszystkimi narzędziami, łącznie z rozwiązaniami, które już wcześniej działały w Twojej sieci (np. Zscaler czy Proofpoint). Dostępność pakietów API ułatwia integrację i wdrożenie rozwiązania firmy TEHTRIS do Twojego ekosystemu. Wdrożenie platformy, wraz z personalizowanymi regułami i możliwościami hiperautomatyzacji, daje Ci natychmiastową zdolność do reagowania na cyberataki.

Technologie w pakiecie /TEHTRIS XDR Platform

TEHTRIS XDR Platform daje Ci bezpośredni dostęp do całej rozszerzonej technologii firmy TEHTRIS. Poza unifikacją wszystkich Twoich rozwiązań cyberbezpieczeństwa i przyspieszeniem wykrywania i reagowania na ataki, TEHTRIS XDR Platform daje Ci rozszerzone możliwości analizowania informacji o cyberzagrożeniach.

Każdy z modułów rozwiązania TEHTRIS XDR Platform korzysta z rozszerzonej technologii, by przyspieszać wykrywanie, reagowanie i prowadzenie prac dochodzeniowych. Otrzymujesz:

1

dzień

– tyle trwa wdrożenie rozwiązania TEHTRIS XDR PLATFORM w firmie z ponad 100 000 stacji roboczych i serwerów

100

krajów,

w których wdrożono technologie firmy TEHTRIS

5

dni

– tyle trwa wykrycie nowych, działających w ścisłym ukryciu, szpiegowskich ataków APT

Zachowaj suwerenność oraz integralność swoich danych

TEHTRIS: Made in Europe

Rozwiązanie TEHTRIS XDR Platform powstało i działa na serwerach zlokalizowanych w Europie. Firma TEHTRIS nie uzyskuje dostępu do Twoich plików i gwarantuje nienaruszalność Twoich danych oraz ochronę przed cyberszpiegostwem. W obecnym kontekście cyberprzestępczym i geopolitycznym wybór miejsca przechowywania danych stał się dla właścicieli firm jedną z kluczowych decyzji.

Dowiedz się, jakie masz możliwości

Już ponad 100 krajów

posiada wdrożone rozwiązania firmy TEHTRIS

  Nagrody i wyróżnienia

  TEHTRIS Award
  TEHTRIS Award
  TEHTRIS Award
  TEHTRIS Award
  TEHTRIS Award