/TEHTRIS EDR (Endpoint Detection & Response)

Wykrywanie i reagowanie na zagrożenia z użyciem hiperautomatyzacji

TEHTRIS EDR

TEHTRIS EDR daje Ci możliwość błyskawicznej identyfikacji źródła ataku, a także przeglądania i monitorowania wszystkich punktów końcowych w trybie 24/7 – wszystko z poziomu jednego spójnego panelu. Holistyczny wgląd w Twoje zasoby IT pozwala wykrywać i neutralizować wszelkie ataki – nawet te, które aktywnie omijają zabezpieczenia.

Czas reakcji i szybkość podejmowania decyzji przez Twoje zespoły odgrywa kluczową rolę w ochronie zasobów IT. TEHTRIS EDR natychmiast ostrzega Twoich analityków o ataku, prezentując jego historię oraz zakres. Dzięki połączeniu możliwości rozwiązania TEHTRIS XDR Platform (magazyn danych, piaskownica, audyt zgodności z regulacjami, polowanie na zagrożenia i wiele więcej) z produktem EDR, możesz zautomatyzować generowanie kontekstu incydentów, by usprawnić zdolność decyzyjną Twoich zespołów.

TEHTRIS EDR dostosowuje się do Twojego biznesu

Każda infrastruktura jest inna i charakteryzuje się unikatowymi potrzebami w zakresie cyberbezpieczeństwa. Im bardziej rozwiązania bezpieczeństwa dostosowują się do Twojej firmy, tym skuteczniejsza jest zapewniana przez nie ochrona. Dlatego rozwiązanie TEHTRIS EDR może być w pełni dostosowywane i optymalizowane, by zapewnić, że ochrona jest tak wydajna, jak to tylko możliwe.

TEHTRIS EDR
Technologie w pakiecie /TEHTRIS XDR Platform

TEHTRIS XDR Platform daje Ci bezpośredni dostęp do całej rozszerzonej technologii firmy TEHTRIS. Poza unifikacją wszystkich Twoich rozwiązań cyberbezpieczeństwa i przyspieszeniem wykrywania i reagowania na ataki, TEHTRIS XDR Platform daje Ci rozszerzone możliwości analizowania informacji o cyberzagrożeniach.

Każdy z modułów rozwiązania TEHTRIS XDR Platform korzysta z rozszerzonej technologii, by przyspieszać wykrywanie, reagowanie i prowadzenie prac dochodzeniowych. Otrzymujesz:

1

dzień

– tyle trwa wdrożenie rozwiązania TEHTRIS EDR w firmie

100

krajów,

w których wdrożono technologie firmy TEHTRIS

+20K

wdrożeń

rozwiązania EDR w chmurze w czasie poniżej 24 godzin

Zachowaj suwerenność oraz integralność swoich danych

TEHTRIS: Made in Europe

Rozwiązanie TEHTRIS XDR Platform powstało i działa na serwerach zlokalizowanych w Europie. Firma TEHTRIS nie uzyskuje dostępu do Twoich plików i gwarantuje nienaruszalność Twoich danych oraz ochronę przed cyberszpiegostwem. W obecnym kontekście cyberprzestępczym i geopolitycznym wybór miejsca przechowywania danych stał się dla właścicieli firm jedną z kluczowych decyzji.

Dowiedz się, jakie masz możliwości

Już ponad 100 krajów

posiada wdrożone rozwiązania firmy TEHTRIS

  Nagrody i wyróżnienia

  TEHTRIS Award
  TEHTRIS Award
  TEHTRIS Award
  TEHTRIS Award
  TEHTRIS Award