Dlaczego warto nas wybrać?

ITXON

Ponad 20 lat na rynku bezpieczeństwa IT

Przyglądając się nazwie naszej firmy bez trudu można zauważyć skrót IT. Nie jest to przypadek – świadczymy najwyższej klasy usługi pozwalające na zapewnienie bezpieczeństwa, wydajności i stabilności wszelkiego rodzaju systemów komputerowych. Znamy się na tym jak mało kto, ponieważ nie jesteśmy tu od wczoraj – działamy już od 2002 r.

Firma powstała z inicjatywy pasjonatów, którzy doskonale rozumieją, że zarówno IT jak i bezpieczeństwo to tematy bardzo rozległe i dlatego ITXON nie skupia się na pojedynczych rozwiązaniach, a zamiast tego oferuje szeroki wachlarz produktów i usług. Każdy klient znajdzie u nas wszystko, co może być mu potrzebne do zapewnienia sprawnego i bezpiecznego działania firmowej sieci i urządzeń domowych.

Bogata oferta i pomoc techniczna

Dzięki rozbudowanej ofercie rozwiązań wielu producentów jesteśmy w stanie rozwiązać niemal każdy problem, jaki może się pojawić w infrastrukturze IT klienta.

Jednak doskonale rozumiemy, że same produkty to nie wszystko i dlatego stawiamy na profesjonalną pomoc techniczną na każdym etapie współpracy, niezależnie od tego, czy mówimy o ochronie antywirusowej, kopiach zapasowych, wirtualizacji, poprawianiu wydajności systemów, zabezpieczeniami przed wyciekiem danych czy o innych wyzwaniach w zakresie IT.

ITXON
ITXON

Doświadczenie i sieć partnerów

Wieloletnie doświadczenie, nieustannie rozbudowywana sieć partnerówzespół fachowców pozwalają nam błyskawicznie realizować zamówienia na terenie całego kraju.

Rozumiemy, że sieci firmowe różnią się od siebie i dlatego każdego klienta traktujemy indywidualnie, doradzając rozwiązania, które sprawdzą się w określonej sytuacji. Budowanie długotrwałych relacji z klientami to jeden z filarów naszej działalności – zdecydowanie sprzeciwiamy się podejściu „sprzedaj i zapomnij”.

Oferujemy rozwiązania dla:

Administracji publicznej

Edukacji

Małych i średnich firm

Sektora finansowego

Przemysłu

Transportu i logistyki

Sektora medycznego

Handlu i dystrybucji