KnowBe4 to nowoczesna platforma
do szkolenia pracowników

Chroń swoją firmę przed atakami phishingowymi i ransomware. Zwiększaj świadomość
zagrożeń dzięki zautomatyzowanym szkoleniom z cyberbezpieczeństwa

Funkcje KnowBe4

KnowBe4 Ico

Nielimitowane
korzystanie

KnowBe4 to trzy poziomy dostępu do szkolenia – w zależności od poziomu subskrypcji – oraz biblioteka treści obejmująca ponad 1 000 elementów. Rozwiązanie daje nielimitowany dostęp do wszystkich funkcji związanych z symulowanymi atakami phishingowymi.

KnowBe4 Ico

Inteligentne
grupy

Dzięki inteligentnym grupom możesz korzystać z zachowania każdego z pracowników, by dostosowywać kampanie phishingowe, plany szkoleniowe oraz raportowanie.

KnowBe4 Ico

Własne strony phishingowe

Poza gotowymi szablonami, KnowBe4 daje możliwość dostosowywania scenariuszy w oparciu o własne informacje, co pozwala na tworzenie spersonalizowanych kampanii phishingowych, by jeszcze bardziej zwiększać skuteczność testowania wiedzy pracowników.

KnowBe4 Ico

Symulowanie
załączników

Spersonalizowane szablony phishingowe mogą obejmować symulowane załączniki w następujących formatach: Word, Excel, PowerPoint oraz PDF (także w postaci archiwów).

KnowBe4 Ico

Zaawansowane
raporty

Masz do dyspozycji ponad 60 wbudowanych schematów raportów – zarówno dla kampanii szkoleniowych jak i symulowanych ataków phishingowych, a także ogólny przegląd pięciu ostatnich kampanii. KnowBe4 pozwala także błyskawicznie przygotować raport dla zarządu, by zaprezentować skuteczność szkolenia.

KnowBe4 Ico

Ocena
ryzyka

Innowacyjny wirtualny oficer bezpieczeństwa pomaga monitorować zmiany stanu wiedzy w czasie i prezentuje wynik oceny ryzyka wg pracownika, grupy, a nawet całej organizacji.

Sprawdź, jak łatwo możesz przeszkolić swoich pracowników i przetestować ich wiedzę

KnowBe4 - Wykres - Szkolenia KnowBe4 i symulowane ataki phishingowe są niezwykle skuteczne

Szkolenia KnowBe4 i symulowane ataki phishingowe są niezwykle skuteczne

Wyniki badania „KnowBe4 Phishing” przeprowadzonego w 2023 r. przez organizację Industry Benchmarking Report wyraźnie pokazują, z jakiego miejsca zaczyna współczynnik podatności na ataki, a gdzie kończy po przynajmniej 12 miesiącach regularnego szkolenia i testowania. W badaniu przeanalizowano dane obejmujące 12,5 mln użytkowników szkolących się u 35 681 klientów KnowBe4 z 19 różnych branż na całym świecie. W badanych organizacjach przeprowadzono łącznie ponad 32 mln symulowanych ataków phishingowych.

Z badania wynika, że ogólny współczynnik podatności na ataki phishingowe na początku był alarmujący i wynosił aż 33,2%. Po zaledwie 90 dniach szkolenia KnowBe4 spadł on do 18,5%, a po roku szkoleń, testów i symulowanych ataków został zredukowany do zaledwie 5,4%.

Skuteczne rozwiązanie w kilku krokach

KnowBe4

KnowBe4

1. Poznaj świadomość na obecnym etapie

KnowBe4 pozwala łatwo i szybko przeprowadzić symulowany atak phishingowy, by sprawdzić, w jakim stopniu Twoi pracownicy już teraz są przygotowani do odpowiedniego reagowania na zagrożenia.

2. Rozpocznij szkolenie

Masz do dyspozycji największą na świecie bazę treści szkoleniowych dotyczących cyberzagrożeń, łącznie z interaktywnymi modułami, filmami, grami, infografikami i newsletterami. Zautomatyzowane kampanie szkoleniowe obejmują zaplanowane wysyłanie e-maili z przypomnieniami.

3. Symuluj ataki phishingowe

Korzystaj z najlepszych w swojej klasie i w pełni zautomatyzowanych symulowanych ataków phishingowych. Masz do dyspozycji tysiące gotowych szablonów wiadomości oraz możliwość tworzenia własnych.

4. Sprawdzaj skuteczność szkolenia

Rozbudowane raporty wyświetlają statystyki i wykresy – zarówno dotyczące samego szkolenia, jak i symulowanych ataków. Raporty zostały zaprojektowane tak, byś mógł od razu po wygenerowaniu przedstawić je przełożonemu lub zarządowi i pokazać, jak szkolenie wpływa na świadomość pracowników.

Masz pytania lub chcesz dowiedzieć się więcej?

KnowBe4 Logo

Pochodzenie producenta: firma została założona w 2010 r. i posiada siedzibę główną w Stanach Zjednoczonych.

Wyprzedź zagrożenia z nowoczesną platformą szkoleń od KnowBe4

Typowe podejście do szkoleń z cyberbezpieczeństwa jest przestarzałe i po prostu nie jest już skuteczne. Obecnie pracownicy są nieustannie narażeni na wyrafinowane ataki phishingowe i ransomware. Dlatego potrzebne jest nowoczesne, zautomatyzowane rozwiązanie, które nie tylko skutecznie przekaże niezbędną wiedzę, ale także precyzyjnie sprawdzi jej przyswojenie.

KnowBe4 jest uznawane za lidera w zakresie świadomości bezpieczeństwa i rozwiązań szkoleniowych.

Wyróżnienia

KnowBe4 Award
KnowBe4 Award
KnowBe4 Award
KnowBe4 Award
KnowBe4 Award
KnowBe4 Award

Dowiedz się, jakie masz możliwości

Już ponad 50 000 klientów

korzysta z rozwiązań firmy KnowBe4