TEHTRIS DNS Firewall

DNS Firewall przechwytuje podejrzane żądania DNS w Twojej infrastrukturze, chroniąc Cię przed zewnętrznymi i wewnętrznymi zagrożeniami

TEHTRIS DNS FW

TEHTRIS DNS Firewall to rozwiązanie bezpieczeństwa, które gromadzi żądania DNS i analizuje je w celu usunięcia lub przekierowania zapytań związanych z podejrzanymi lub niebezpiecznymi domenami. Na przykład, zapobiegając wchodzeniu przez użytkowników na niebezpieczne strony internetowe, rozwiązanie TEHTRIS DNS Firewall chroni Twoje wszystkie urządzenia przed infekcjami, co wyróżnia je na tle tradycyjnych zapór sieciowych.

Jako proaktywne narzędzie cyberbezpieczeństwa, TEHTRIS DNS Firewall zapewnia całkowitą ochronę przed zagrożeniami, niezależnie od tego, czy pochodzą one z zewnątrz czy z Twojej infrastruktury. Gdy złośliwy program, który znajduje się już w Twojej sieci wewnętrznej, podejmie próbę uzyskania dostępu do informacji poufnych, TEHTRIS DNS Firewall zapobiegnie sabotażowi lub próbom wyprowadzenia informacji poza Twoją infrastrukturę.

Korzystając z rozwiązania TEHTRIS DNS Firewall umacniasz strategię cyberbezpieczeństwa i lepiej chronisz swoją infrastrukturę.

Technologie w pakiecie /TEHTRIS XDR Platform

TEHTRIS XDR Platform daje Ci bezpośredni dostęp do całej rozszerzonej technologii firmy TEHTRIS. Poza unifikacją wszystkich Twoich rozwiązań cyberbezpieczeństwa i przyspieszeniem wykrywania i reagowania na ataki, TEHTRIS XDR Platform daje Ci rozszerzone możliwości analizowania informacji o cyberzagrożeniach.

Każdy z modułów rozwiązania TEHTRIS XDR Platform korzysta z rozszerzonej technologii, by przyspieszać wykrywanie, reagowanie i prowadzenie prac dochodzeniowych. Otrzymujesz:

Zachowaj suwerenność oraz integralność swoich danych

TEHTRIS: Made in Europe

Rozwiązanie TEHTRIS XDR Platform powstało i działa na serwerach zlokalizowanych w Europie. Firma TEHTRIS nie uzyskuje dostępu do Twoich plików i gwarantuje nienaruszalność Twoich danych oraz ochronę przed cyberszpiegostwem. W obecnym kontekście cyberprzestępczym i geopolitycznym wybór miejsca przechowywania danych stał się dla właścicieli firm jedną z kluczowych decyzji.

Dowiedz się, jakie masz możliwości

Już ponad 100 krajów

posiada wdrożone rozwiązania firmy TEHTRIS

  Nagrody i wyróżnienia

  TEHTRIS Award
  TEHTRIS Award
  TEHTRIS Award
  TEHTRIS Award
  TEHTRIS Award