WithSecure™ (dawniej F-Secure)
Elements dla Microsoft 365

Natywna ochrona usługi Microsoft 365 potężną warstwą zabezpieczeń, która blokuje złośliwe treści, ataki phishingowe, a także wykrywa włamania na konta i modyfikacje zasad bezpieczeństwa skrzynki e-mail.

WithSecure Elements dla Microsoft 365

Niemal 100% złośliwego oprogramowania jest rozsyłane pocztą e-mail. Użytkownicy często klikają, gdzie nie powinni, ale rozwiązanie WithSecure Elements for Microsoft 365 zapewnia ochronę organizacji nawet przed najbardziej zaawansowanymi zagrożeniami związanymi z pocztą e-mail. Jest ono łatwe do wdrożenia i zapewnia najwyższy współczynnik wykrywania zagrożeń na rynku.

Rozwiązanie WithSecure Elements for Microsoft 365 uzupełnia natywne funkcje platformy Microsoft 365 o zaawansowaną warstwę zabezpieczeń, oferując ochronę przed nawet najbardziej wyrafinowanymi próbami wyłudzenia informacji, złośliwą zawartością e-mail i atakami ukierunkowanymi.

WithSecure Elements for Microsoft 365 to część produktu WithSecure Elements – zintegrowanej platformy, która obsługuje pełny zakres funkcji: m.in. zarządzanie lukami w zabezpieczeniach, ochronę narzędzi do współpracy, ochronę punktów końcowych, a także detekcję i reakcję na zagrożenia. Zarządzanie tymi rozwiązaniami jest możliwe z poziomu jednej konsoli. Korzystaj z wybranych rozwiązań, które odpowiadają na Twoje potrzeby lub zapewnij sobie pełną ochronę łącząc je wszystkie.

Dlaczego wybrać WithSecure Elements dla Microsoft 365?

Pełna ochrona Microsoft 365

Pełna ochrona Microsoft 365

Zabezpiecz firmowe środowiska Exchange Online i SharePoint Online przed nawet najbardziej wyrafinowanymi atakami dzięki wiodącej w branży technologii analityki zagrożeń WithSecure. Zmniejszaj ryzyko związane ze szkodliwą zawartością, której standardowa ochrona Microsoft 365 może nie wykryć.

Ochrona firmy przed włamaniami na konta

Ochrona firmy przed włamaniami na konta

Nawet jedno włamanie na konto pozwala atakującym uzyskać dostęp do wrażliwych firmowych danych. Wykrywanie na wczesnym etapie to cenny czas dla administratora – dzięki temu może zweryfikować tożsamość użytkownika i podjąć odpowiednie działania zanim Twoje dane trafią w ręce przestępców.

Skuteczna ochrona, niższy koszt

Skuteczna ochrona, niższy koszt

Przystępna cenowo alternatywa dla droższych planów platformy Microsoft 365, które są wymagane w przypadku zaawansowanych funkcji ochronnych, takich jak izolowanie zagrożeń (sandboxing). Możliwość zapanowania nad istniejącymi i przyszłymi zagrożeniami, przy utrzymaniu kosztów infrastruktury IT na niskim poziomie.

Wszechstronne rozwiązanie

94% złośliwego oprogramowania jest rozsyłane pocztą e-mail. Rozwiązanie WithSecure Elements for Microsoft 365 korzysta z analizy zagrożeń w czasie rzeczywistym i specjalnie dobranych technik uczenia maszynowego, zapewniając ochronę przed wirusami, końmi trojańskimi, atakami typu ransomware i innym zaawansowanym złośliwym oprogramowaniem.

 • Wykrywanie zaawansowanych zagrożeń dzięki skanowaniu szkodliwej zawartości w plikach załączników znalezionych w elementach programu Exchange
 • Złożona analiza zagrożeń korzystająca z mechanizmów uczenia maszynowego i izolowania (sandboxing) w celu wykrycia potencjalnie złośliwych plików w środowiskach wirtualnych. Identyfikuje i blokuje nawet najbardziej wyrafinowane złośliwe oprogramowanie typu zero-day i luki w zabezpieczeniach
 • Rozwiązanie oparte na natychmiastowej analizie zagrożeń zebranych przez produkt WithSecure Security Cloud. Parametry uzyskane od dziesiątek milionów klientów pozwalają szybciej i skuteczniej chronić przed nowymi i powstającymi zagrożeniami

Dowiedz się, jakie masz możliwości

Już ponad 100 000 klientów

korporacyjnych jest chronionych przez firmę WithSecure

  Nagrody i wyróżnienia

  AV-TEST Best Protection
  AV-TEST Top Product
  Wyróżnienie ITPRO
  Wyróżnienie Which? Bestbuy