WithSecure™ (dawniej F-Secure)
Elements dla Microsoft 365

Natywna ochrona usługi Microsoft 365 potężną warstwą zabezpieczeń, która blokuje złośliwe treści, ataki phishingowe, a także wykrywa włamania na konta i modyfikacje zasad bezpieczeństwa skrzynki e-mail.

WithSecure Elements dla Microsoft 365

Niemal 100% złośliwego oprogramowania jest rozsyłane pocztą e-mail. Użytkownicy często klikają, gdzie nie powinni, ale rozwiązanie WithSecure Elements for Microsoft 365 zapewnia ochronę organizacji nawet przed najbardziej zaawansowanymi zagrożeniami związanymi z pocztą e-mail. Jest ono łatwe do wdrożenia i zapewnia najwyższy współczynnik wykrywania zagrożeń na rynku.

Rozwiązanie WithSecure Elements for Microsoft 365 uzupełnia natywne funkcje platformy Microsoft 365 o zaawansowaną warstwę zabezpieczeń, oferując ochronę przed nawet najbardziej wyrafinowanymi próbami wyłudzenia informacji, złośliwą zawartością e-mail i atakami ukierunkowanymi.

WithSecure Elements for Microsoft 365 to część produktu WithSecure Elements – zintegrowanej platformy, która obsługuje pełny zakres funkcji: m.in. zarządzanie lukami w zabezpieczeniach, ochronę narzędzi do współpracy, ochronę punktów końcowych, a także detekcję i reakcję na zagrożenia. Zarządzanie tymi rozwiązaniami jest możliwe z poziomu jednej konsoli. Korzystaj z wybranych rozwiązań, które odpowiadają na Twoje potrzeby lub zapewnij sobie pełną ochronę łącząc je wszystkie.

Dlaczego wybrać WithSecure Elements dla Microsoft 365?

1

Pełna ochrona Microsoft 365

Zabezpiecz firmowe środowiska Exchange Online i SharePoint Online przed nawet najbardziej wyrafinowanymi atakami dzięki wiodącej w branży technologii analityki zagrożeń WithSecure. Zmniejszaj ryzyko związane ze szkodliwą zawartością, której standardowa ochrona Microsoft 365 może nie wykryć.

2

Ochrona firmy przed włamaniami na konta

Nawet jedno włamanie na konto pozwala atakującym uzyskać dostęp do wrażliwych firmowych danych. Wykrywanie na wczesnym etapie to cenny czas dla administratora – dzięki temu może zweryfikować tożsamość użytkownika i podjąć odpowiednie działania zanim Twoje dane trafią w ręce przestępców.

3

Skuteczna ochrona, niższy koszt

Przystępna cenowo alternatywa dla droższych planów platformy Microsoft 365, które są wymagane w przypadku zaawansowanych funkcji ochronnych, takich jak izolowanie zagrożeń (sandboxing). Możliwość zapanowania nad istniejącymi i przyszłymi zagrożeniami, przy utrzymaniu kosztów infrastruktury IT na niskim poziomie.

Wszechstronne rozwiązanie

Zapytaj o szczegóły

Jeden z naszych specjalistów pomoże Ci w wyborze optymalnego rozwiązania:

Michał Kosmala
Michał KosmalaSpecjalista ds. sprzedażymichal.kosmala@itxon.pl
Tel. 577 573 250
Piotr Prauzner-Bechcicki
Piotr Prauzner-BechcickiSpecjalista ds. sprzedażypiotr.prauzner@itxon.pl
Tel. 730 573 250
Marcin Bańka
Marcin BańkaKierownik działu technicznegomarcin.banka@itxon.pl
Tel. (34) 399 25 37

Aktualne e-konferencje

Poznaj możliwości oferowanych przez nas produktów!

Zapraszamy Cię na nasze cykliczne wydarzenia online gdzie będziesz mógł w atrakcyjnej formie zaznajomić się z polecanymi przez nas rozwiązaniami.

Zapytaj o produkt

Nagrody i wyróżnienia

AV-TEST Best Protection
AV-TEST Top Product
Wyróżnienie ITPRO
Wyróżnienie Which? Bestbuy