WithSecure™ (dawniej F-Secure)
Elements Endpoint Protection

Wydajna, proaktywna ochrona przed malware i ransomware (znanymi oraz zero-day) na komputerach, urządzeniach mobilnych i serwerach

WithSecure Elements Endpoint Protection

Zabezpieczenia naruszane są najczęściej w punktach końcowych, dlatego tak ważna jest ich ochrona. Teraz, kiedy więcej osób pracuje zdalnie, jest to jeszcze trudniejsze.

Rozwiązanie WithSecure Elements Endpoint Protection oferuje zaawansowane funkcje ochrony przed złośliwym oprogramowaniem oraz zarządzanie aktualizacjami, gwarantujące odpowiednią ochronę punktów końcowych niezależnie od miejsca pracy.

Ochrona punktów końcowych w chmurze

Aby zadbać o bezpieczeństwo punktów końcowych potrzebujesz łatwego sposobu na identyfikowanie zagrożeń i nadawanie priorytetów, a także zmniejszanie podatności firmy na ataki i powstrzymywanie naruszeń zabezpieczeń zanim do nich dojdzie. To oznacza, że mechanizm ochrony musi być w stanie blokować zaawansowane, zautomatyzowane i ukierunkowane ataki, takie jak oprogramowanie ransomware, programy wykorzystujące luki w zabezpieczeniach i ataki bezplikowe.

WithSecure Elements Endpoint Protection to rozwiązanie w chmurze chroniące punkty końcowe, obsługiwane przez sztuczną inteligencję. Możesz je błyskawicznie wdrożyć z przeglądarki i z łatwością zarządzać z poziomu jednej konsoli. Jest ona zintegrowana we wszystkich punktach końcowych, aby zagwarantować kompleksową ochronę firmy przed atakami.

Rozwiązanie Endpoint Protection to część produktu WithSecure Elements – zintegrowanej platformy, która obsługuje pełny zakres funkcji: m.in. zarządzanie lukami w zabezpieczeniach, ochronę narzędzi do współpracy, ochronę punktów końcowych, a także detekcję i reakcję na zagrożenia. Zarządzanie tymi rozwiązaniami jest możliwe z poziomu jednej konsoli. Korzystaj z wybranych rozwiązań, które odpowiadają na Twoje potrzeby lub zapewnij sobie pełną ochronę łącząc je wszystkie.

WithSecure Elements Endpoint Protection - Eksperci
Dlaczego wybrać WithSecure Elements Endpoint Protection?

1

Ciągłość biznesowa

Zaawansowana ochrona przed złośliwym oprogramowaniem i zarządzanie poprawkami eliminują przerwy w działalności firmy.

2

Ochrona przed atakami ransomware

Dodatkowa warstwa zabezpieczeń, chroniąca przed utratą dostępu do danych i urządzeń.

3

Ochrona przed nieznanymi atakami

Wykorzystywanie danych pochodzących od społeczności WithSecure na wszystkich urządzeniach firmy, aby zapobiegać atakom typu zero-day.

4

Zintegrowane zarządzanie poprawkami

Blokowanie nawet 80% ataków poprzez automatyczne wdrażanie poprawek bezpieczeństwa dla systemu Windows i oprogramowania innych firm.

Wszechstronne rozwiązanie

Zapytaj o szczegóły

Jeden z naszych specjalistów pomoże Ci w wyborze optymalnego rozwiązania:

Michał Kosmala
Michał KosmalaSpecjalista ds. sprzedażymichal.kosmala@itxon.pl
Tel. 577 573 250
Piotr Prauzner-Bechcicki
Piotr Prauzner-BechcickiSpecjalista ds. sprzedażypiotr.prauzner@itxon.pl
Tel. 730 573 250
Marcin Bańka
Marcin BańkaKierownik działu technicznegomarcin.banka@itxon.pl
Tel. (34) 399 25 37

Aktualne e-konferencje

Poznaj możliwości oferowanych przez nas produktów!

Zapraszamy Cię na nasze cykliczne wydarzenia online gdzie będziesz mógł w atrakcyjnej formie zaznajomić się z polecanymi przez nas rozwiązaniami.

Zapytaj o produkt

Nagrody i wyróżnienia

AV-TEST Best Protection
AV-TEST Top Product
Wyróżnienie ITPRO
Wyróżnienie Which? Bestbuy