WithSecure™ (dawniej F-Secure)
Elements Endpoint Protection

Wydajna, proaktywna ochrona przed malware i ransomware (znanymi oraz zero-day) na komputerach, urządzeniach mobilnych i serwerach

WithSecure Elements Endpoint Protection

Zabezpieczenia naruszane są najczęściej w punktach końcowych, dlatego tak ważna jest ich ochrona. Teraz, kiedy więcej osób pracuje zdalnie, jest to jeszcze trudniejsze.

Rozwiązanie WithSecure Elements Endpoint Protection oferuje zaawansowane funkcje ochrony przed złośliwym oprogramowaniem oraz zarządzanie aktualizacjami, gwarantujące odpowiednią ochronę punktów końcowych niezależnie od miejsca pracy.

Ochrona punktów końcowych w chmurze

Aby zadbać o bezpieczeństwo punktów końcowych potrzebujesz łatwego sposobu na identyfikowanie zagrożeń i nadawanie priorytetów, a także zmniejszanie podatności firmy na ataki i powstrzymywanie naruszeń zabezpieczeń zanim do nich dojdzie. To oznacza, że mechanizm ochrony musi być w stanie blokować zaawansowane, zautomatyzowane i ukierunkowane ataki, takie jak oprogramowanie ransomware, programy wykorzystujące luki w zabezpieczeniach i ataki bezplikowe.

WithSecure Elements Endpoint Protection to rozwiązanie w chmurze chroniące punkty końcowe, obsługiwane przez sztuczną inteligencję. Możesz je błyskawicznie wdrożyć z przeglądarki i z łatwością zarządzać z poziomu jednej konsoli. Jest ona zintegrowana we wszystkich punktach końcowych, aby zagwarantować kompleksową ochronę firmy przed atakami.

Rozwiązanie Endpoint Protection to część produktu WithSecure Elements – zintegrowanej platformy, która obsługuje pełny zakres funkcji: m.in. zarządzanie lukami w zabezpieczeniach, ochronę narzędzi do współpracy, ochronę punktów końcowych, a także detekcję i reakcję na zagrożenia. Zarządzanie tymi rozwiązaniami jest możliwe z poziomu jednej konsoli. Korzystaj z wybranych rozwiązań, które odpowiadają na Twoje potrzeby lub zapewnij sobie pełną ochronę łącząc je wszystkie.

WithSecure Elements Endpoint Protection - Eksperci

Dlaczego wybrać WithSecure Elements Endpoint Protection?

Ciągłość biznesowa

Ciągłość biznesowa

Zaawansowana ochrona przed złośliwym oprogramowaniem i zarządzanie poprawkami eliminują przerwy w działalności firmy.

Ochrona przed atakami ransomware

Ochrona przed atakami ransomware

Dodatkowa warstwa zabezpieczeń, chroniąca przed utratą dostępu do danych i urządzeń.

Ochrona przed nieznanymi atakami

Ochrona przed nieznanymi atakami

Wykorzystywanie danych pochodzących od społeczności WithSecure na wszystkich urządzeniach firmy, aby zapobiegać atakom typu zero-day.

Zintegrowane zarządzanie poprawkami

Zintegrowane zarządzanie poprawkami

Blokowanie nawet 80% ataków poprzez automatyczne wdrażanie poprawek bezpieczeństwa dla systemu Windows i oprogramowania innych firm.

Wszechstronne rozwiązanie

Rozwiązanie WithSecure Elements Security Center zapewnia lepszy wgląd w stan zabezpieczeń firmy. Pozwala określać priorytetowe zasoby, identyfikować luki w zabezpieczeniach, zarządzać aktualizacjami i wykrywać incydenty. Dodatkowo udostępnia kompleksowy obraz krytycznych zależności w celu zapewnienia pełnej wiedzy operacyjnej

 • Oferuje integrację z systemami zarządzania innych firm (SIEM, RMM) za pośrednictwem interfejsu API zarządzania
 • Prosty proces instalacji agenta z wykorzystaniem poczty e-mail.
 • Obsługuje niestandardowe zasady zabezpieczeń dla użytkowników, grup lub urządzeń
 • Rozwiązanie oferuje kompleksowy ogląd stanu zabezpieczeń całego środowiska
 • Wbudowany pulpit nawigacyjny zapewnia centralny widok i jednolite środowisko zarządzania dla wszystkich punktów końcowych i usług w chmurze
 • Oprogramowanie umożliwia centralne zarządzanie ochroną punktów końcowych, detekcją i reakcją w punktach końcowych, obsługą luk w zabezpieczeniach i ochroną usług w chmurze platformy Microsoft 365
 • Zarządzanie odbywa się bezserwerowo. Bazy danych zabezpieczeń są aktualizowane automatycznie

Dowiedz się, jakie masz możliwości

Już ponad 100 000 klientów

korporacyjnych jest chronionych przez firmę WithSecure

  Nagrody i wyróżnienia

  AV-TEST Best Protection
  AV-TEST Top Product
  Wyróżnienie ITPRO
  Wyróżnienie Which? Bestbuy