Bezpłatna migracja z rozwiązania VMware

Bezpłatna migracja z VMware

Alternatywa OpenStack dla dostawców rozwiązania VMware Cloud

virtuozzo

Technologie Virtuozzo napędzają chmurę dla dostawców usług na całym świecie.

  • Virtuozzo oferuje gotową do wdrożenia platformę chmurową OpenStack, która może idealnie zastępować rozwiązanie VMware – w całości lub w wybranych aspektach
  • Technologia Virtuozzo sprawdza się we wdrożeniach na całym świecie, oferując możliwości platformy OpenStack przy jednoczesnym zredukowaniu skomplikowania i zapewnieniu łatwości użytkowania oraz możliwości zarobkowania dla dostawców usług


Firma VMware tak naprawdę nigdy nie oferowała rozwiązań uwzględniających potrzeby dostawców usług chmurowych. Dostarczenie usługi na poziomie funkcjonalności i komfortu użytkowania, jakiego oczekują klienci, wymaga olbrzymich i kosztownych wysiłków po stronie back-endu. Virtuozzo sprawia, że wszystko po prostu działa.”

Klient Virtuozzo z branży CSP

Virtuozzo kontra VMware

Virtuozzo
VMWare

Rozwiązanie zaprojektowane i dopracowane z myślą o dostawcach usług chmurowych

Chmura Virtuozzo jest zbudowana od podstaw jako rozwiązanie multi-tenant, pozwala na wdrożenie w modelu prywatnym, publicznym oraz hybrydowym, oferuje wydajność i bezpieczeństwo klasy korporacyjnej, a także jest zoptymalizowana z myślą o wydajnym zarządzaniu i błyskawicznym czasie wprowadzenia na rynek przez dostawców usług chmurowych.

ico ico

Rozwiązanie uwzględniające branżowe standardy

Chmura Virtuozzo została zbudowana na bazie otwartego standardu rynkowego – OpenStack – dzięki czemu nie występują żadne problemy i ograniczenia związane z własną architekturą producenta.

ico ico

Proste licencjonowanie, najniższy całkowity koszt posiadania (TCO)

Virtuozzo może dostosować projekt do potrzeb klienta przy zachowaniu transparentnego wyceniania całego rozwiązania. Dzięki oparciu platformy na otwartej architekturze, rozwiązanie Virtuozzo może być znacznie atrakcyjniejsze cenowo od rozwiązań konkurencji.

ico ico

Łatwe wdrażanie, korzystanie, monetyzacja i skalowanie

Technologia Virtuozzo była rozwijana od podstaw jako przyjazna dla dostawców usług chmurowych. Funkcje takie jak multi-tenant, samoobsługa czy elastyczne naliczanie opłat są wbudowane w rozwiązanie, nie zaś dokładane i łatane na siłę. Oferuj usługi IaaS, PaaS, K8aaS, STaaS, BaaS, DRaaS, DBaaS, VDI oraz wirtualne centra danych – wszystko zgodnie z potrzebami Twoich klientów i z łatwym w zarządzaniu samoobsługowym środowiskiem.

ico ico

Zarządzany program migracji z rozwiązania VMware

Virtuozzo oferuje szeroki zakres zarządzanych usług migracji, doradztwa w zakresie technologicznym, a także – jeżeli pojawi się taka potrzeba – wsparcie w obsłudze klientów. Ponadto licencja obejmuje pomoc techniczną działającą w modelu 24/7 – bez dodatkowych opłat.

ico ico

Przyjazna dla partnerów alternatywa dla rozwiązana VCPP

Virtuozzo buduje relacje z klientami na zasadach partnerstwa – niezależnie od tego, czy reprezentujesz lokalnego lub regionalnego dostawcę usług, czy też dużą, międzynarodową korporację telekomunikacyjną. Wszyscy klienci są traktowani jako równorzędni partnerzy, a działający globalnie kanał sprzedaży oferuje pełne wsparcie.

ico ico
Virtuozzo VMWare

Alternatywy Virtuozzo dla chmury VMware (VCF, VVF, VCPP)

Virtuozzo Hybrid Infrastructure
Virtuozzo Hybrid Infrastructure

Hiperkonwergentne, gotowe do wdrożenia, bazujące na OpenStack technologie pozwalające na oferowanie chmur prywatnych, publicznych, hybrydowych, usług K8aaS, STaaS, DRaaS i wiele więcej.

Samoobsługa, możliwość dodatnia własnej identyfikacji wizualnej, łatwe zarządzanie i elastyczne naliczanie opłat oraz bezpłatna migracja.

Virtuozzo Cloud Platform for VMware
Virtuozzo Cloud Platform for VMware

Musisz korzystać z wirtualizacji VMware, ale nie masz dość złożoności całego pakietu oferowanego przez tę firmę?

Intuicyjny panel administracyjny Virtuozzo dodaje do rozwiązania vSphere bezpieczny model multi-tenant, samoobsługę, uproszczone zarządzanie i elastyczne naliczanie opłat.

Szukasz alternatywnej platformy chmurowej? Virtuozzo to oczywisty wybór!

Virtuozzo

Dowiedz się, jakie masz możliwości

Bezpłatna migracja i wdrożenie

dla klientów przechodzących z rozwiązania VMware