Strona główna / Oferta dla domu / Acronis True Image 2021 (1 komputer, wersja elektroniczna)
Acronis True Image 2021

Acronis True Image 2021

(1 komputer, wersja elektroniczna)

Kup teraz249,00 zł
Acronis True Image 2021

Acronis True Image 2021

(1 komputer, wersja elektroniczna)

Więcej niż narzędzie do backupu. Więcej niż ochrona antywirusowa.

Tylko jedno rozwiązanie łączy w sobie funkcje tworzenia kopii zapasowych i zabezpieczenia przed złośliwym oprogramowaniem, aby zapewnić ochronę przed aktualnymi zagrożeniami — od wypadków, przez awarie, po ataki.

Kup teraz249,00 zł

Funkcje i korzyści

Twórz kopie
Twórz kopie

Wykorzystaj funkcje klonowania i tworzenia obrazu lustrzanego do zduplikowania swojego systemu, zapisując wszystkie swoje dane dla celów migracji na inny dysk lub przywracania systemu.

Przechowuj
Przechowuj

Zapisuj kopie zapasowe na dysku lokalnym i w chmurze zapewniając podwójną ochronę danym, których repliki będą zawsze dostępne albo lokalnie, albo w magazynie zewnętrznym.

Przywracaj
Przywracaj

W szybki sposób przywracaj całe systemy lub tylko określone pliki, mając pewność, że kopia jest tak samo dobra jak oryginał.

Szyfrowanie od początku do końca
Szyfrowanie od początku
do końca

Zabezpiecz swoje dane przed oczami ciekawskich, podczas ich przesyłania, składowania w chmurze i na swoim lokalnym komputerze, wykorzystując szyfrowanie AES-256 i ochronę hasłem.

Bezpieczne centra danych
Bezpieczne
centra danych

Zapisuj swoje kopie zapasowe w bezpiecznej chmurze Acronis. Nasze centra danych posiadają certyfikaty SSAE-16 i Tier IV zapewniając bezpieczeństwo i wysoką dostępność.

Certyfikacja blockchain
Certyfikacja
blockchain

Twórz unikalny “odcisk palca”, oparty o blockchain, w celu potwierdzenia autentyczności plików. Dostępne tylko z subskrypcją Premium.


Nowość!
Wstrzymywanie
ochrony

Gdy tylko zechcesz, możesz jednym kliknięciem wstrzymać działanie funkcji ochrony przed złośliwym oprogramowaniem na dowolnie długi czas. Możesz go dokładnie określić lub aktywować automatyczne wznowienie po restarcie.


Nowość!
Szybkie sprawdzanie poprawności kopii zapasowych

Przyspiesz standardowe weryfikowanie skuteczności backupu, aktywując sprawdzanie tylko ostatniej wersji kopii zapasowej.


Ulepszenie
Ochrona przed ransomware
i cryptojackingiem

Chroń swoje pliki, aplikacje i systemy dzięki wykrywaniu oraz blokowaniu ataków dokonywanych przy użyciu oprogramowania ransomware i narzędzi do cryptojackingu. Mechanizm ten automatycznie przywraca wszystkie pliki dotknięte danym problemem.


Nowość!
Ochrona w czasie
rzeczywistym

Chroń swoje urządzenie i pliki kopii zapasowych przed złośliwymi działaniami. Rozwiązanie blokuje nawet zupełnie nowe zagrożenia — każdy plik, z którym wchodzisz w interakcję, jest sprawdzany w czasie rzeczywistym.


Nowość!
Skanowanie antywirusowe
na żądanie*

Sprawdzaj, czy na twoim komputerze nie czają się jakieś zagrożenia — możesz w każdej chwili go przeskanować w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania. Wybierz szybkie skanowanie plików lub pełne skanowanie systemu, jeśli chcesz sprawdzić wszystkie elementy.


Nowość!
Filtrowanie stron internetowych*

Blokuj złośliwe adresy URL, czyli adresy stron internetowych, na których są podejmowane próby wstrzyknięcia do systemu złośliwego oprogramowania, programu ransomware lub narzędzi do cryptojackingu.


Nowość!
Analizy oparte na sygnaturach*

Zapewnij stałą aktualność mechanizmów ochrony — nasze rozwiązanie co 5 minut sprawdza dostępność aktualizacji w bazie danych zagrożeń.


* Ochrona przed ransomwarem dostępna jest we wszystkich wersjach programu. Funkcja blokowania wydobycia kryptowalut dostępna tylko w systemie Windows. Antywirus i pełna ochrona przed złośliwym oprogramowaniem dostępna tylko w wersji subskrypcyjnej Advanced lub Premium.

DLACZEGO WARTO KUPIĆ U NAS?

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem firmy Acronis. Kupując u nas masz pewność,
że dostarczone oprogramowanie będzie przeznaczone na rynek polski, pełnowartościowe i przede wszystkim legalne.

Nasza Firma świadczy pomoc techniczną dla wszystkich klientów. Nasi doświadczeni pracownicy pomogą Państwu w zainstalowaniu i skonfigurowaniu oprogramowania na Państwa komputerze oraz w rozwiązaniu ewentualnych problemów technicznych. Istnieje również możliwość instalacji oprogramowania oraz przeszkolenia personelu przez naszego pracownika bezpośrednio u klienta. Należy wcześniej skontaktować się z naszą Firmą w celu ustalenia szczegółów oraz warunków takiej instalacji.


Newsletter

Newsletter