Strona główna / Oferta dla korporacji / Acronis Files Connect
Acronis Files Connect

Acronis Files Connect

Acronis Files Connect

Acronis Files Connect

Kiedy użytkownicy komputerów Mac próbują uzyskać dostęp do serwerów plików systemu Windows czy urządzeń NAS, zwykle spotykają się ze słabą wydajnością, problemami z integralnością danych, wolnym wyszukiwaniem oraz wieloma innymi, uciążliwymi problemami. Program Acronis Files Connect rozwiązuje te problemy. Program Acronis Files Connect jest serwerem AFP, który działa na serwerze Windows i umozliwia komputerom Mac łączenie się z udziałami plików i urządzeń NAS za pośrednictwem protokołu AFP (Apple Filing Protocol) zamiast protokołu SMB (Server Message Block).

Kluczowe funkcjonalności:


Koniec koszmaru z udostępnianiem plików na Mac poprzez SMB

wykorzystanie serwera AFP, Apple Filing Protocol:
eliminuje błędy protokołu SMB, problemy z wydajnością i kompatybilnością związane z zablokowanymi plikami, problemami z nazewnictwem plików, uszkodzeniem plików, problemami z uprawnieniami, niefunkcjonalnymi skrótami systemu Windows oraz innymi problemami
zapewnia znacznie szybsze udostępnianie plików, przeglądanie folderów i otwieranie plików


Natychmiastowe wyszukiwanie Spotlight we wszystkich udziałach plików

Zwykle, gdy użytkownicy komputerów Mac łączą się za pośrednictwem SMB z zasobami plików Windows lub NAS, wyszukiwanie jest ograniczone tylko do nazw plików, których zasoby są powoli indeksowane. Za pomocą Acronis Files Connect komputery Mac mogą łączyć się z udziałami plików za pośrednictwem AFP lub SMB i wykonywać niemal natychmiastowe wyszukiwanie nazw plików i pełnotekstowe Spotlight przy użyciu nowej aplikacji klienckiej Mac lub domyślnego Findera.


Zintegruj komputery Mac z firmowymi systemami informatycznymi:

Program Acronis Files Connect integruje się z najważniejszymi elementami infrastruktury przedsiębiorstwa, takimi jak:
Active Directory
Distributed File System (DFS)
Katalogi domowe
Grupowanie
Zasady dotyczące nazw plików


Zapewnij szybki dostęp do plików z urządzeń mobilnych:

Acronis Files Connect wykracza poza komputery Mac, zapewniając szybki i bezproblemowy dostęp do plików na telefonach i tabletach z systemami iOS, Android i Windows. Mobilni klienci zapewniają dostęp do przeglądania plików i wyszukiwania pełnych treści, a także podgląd i edycję plików oraz selektywną synchronizację do pracy w trybie offline.


DLACZEGO WARTO KUPIĆ U NAS?

Jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy Acronis. Kupując u nas masz pewność,
że dostarczone oprogramowanie będzie przeznaczone na rynek polski, pełnowartościowe i przede wszystkim legalne.

Nasza Firma świadczy pomoc techniczną dla wszystkich klientów. Nasi doświadczeni pracownicy pomogą Państwu w zainstalowaniu i skonfigurowaniu oprogramowania na Państwa komputerze oraz w rozwiązaniu ewentualnych problemów technicznych. Istnieje również możliwość instalacji oprogramowania oraz przeszkolenia personelu przez naszego pracownika bezpośrednio u klienta. Należy wcześniej skontaktować się z naszą Firmą w celu ustalenia szczegółów oraz warunków takiej instalacji.


Newsletter

Newsletter