Strona główna / Oferta dla domu / Paragon CampTune X (wersja elektroniczna)
Paragon CampTune X

Paragon CampTune X

(wersja elektroniczna)

Kup teraz55,00 zł
Paragon CampTune X

Paragon CampTune X

(wersja elektroniczna)

Jeszcze nigdy nie mogłeś tak szybko dokonywać redystrybucji wolnego miejsca na komputerze Mac! Do tej pory, aby dokonać ponownego przydzielenia wolnego miejsca na komputerze Mac, musiałeś utworzyć kopię zapasową partycji Boot Camp, usunąć partycję, ponownie utworzyć partycję NTFS z nowym rozmiarem i następnie przywrócić partycję z systemem Windows z kopii zapasowej na nowej partycji NTFS. Cały ten proces trwał od dwóch do nawet pięciu godzin. Na szczęście firma Paragon Software opracowała Camptune X, aplikację, która pozwala osiągnąć ten sam rezultat w kilka minut! Produkt dostępny w polskiej wersji językowej.

Kup teraz55,00 zł

Korzyści

  • Brak skomplikowanych ręcznych operacji
  • Pracuje bez konieczności ponownego uruchomienia komputera Mac – możesz kontynuować swoją pracę, podczas gdy operacja zmiany rozmiaru jest wykonywana
  • Nie jest wymagane oprogramowanie innego producenta i nośniki instalacyjne
  • Możliwa jest zmiana rozmiaru woluminu NTFS oraz HFS+
  • Dzięki Camptune X operacja zmiany rozmiaru jest dwa razy szybsza

INTERFEJS PROGRAMU


DLACZEGO WARTO KUPIĆ U NAS?

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem firmy Paragon Software. Kupując u nas masz pewność,
że dostarczone oprogramowanie będzie przeznaczone na rynek polski, pełnowartościowe i przede wszystkim legalne.

Nasza Firma świadczy pomoc techniczną dla wszystkich klientów. Nasi doświadczeni pracownicy pomogą Państwu w zainstalowaniu i skonfigurowaniu oprogramowania na Państwa komputerze oraz w rozwiązaniu ewentualnych problemów technicznych. Istnieje również możliwość instalacji oprogramowania oraz przeszkolenia personelu przez naszego pracownika bezpośrednio u klienta. Należy wcześniej skontaktować się z naszą Firmą w celu ustalenia szczegółów oraz warunków takiej instalacji.


Newsletter

Newsletter