Strona główna / Oferta dla domu / Parallels Desktop 15 for Mac (wersja elektroniczna)
Parallels Desktop 15 for Mac

Parallels Desktop 15 for Mac

(wersja elektroniczna)

Kup teraz469,00 zł
Parallels Desktop 15 for Mac

Parallels Desktop 15 for Mac

(wersja elektroniczna)

Parallels Desktop 15 for Mac to najszybsza, najprostsza i najskuteczniejsza aplikacja do uruchamiania systemu Windows na komputerze Mac - bez ponownego uruchamiania. Gotowość do pracy w ciągu kilku minut. Proste przełączanie się między aplikacjami Mac i Windows. Zachowaj styl systemu MacOS lub korzystaj ze znajomego pulpitu systemu Windows.

Wysoka wydajność pozwala na pracę z najbardziej wymagającymi aplikacjami graficznymi, bez żadnych kompromisów. Przełączaj się w szybki sposób pomiędzy szeroką gamą systemów operacyjnych, w tym Windows i większość dystrybucji Linux. Pakiet obejmuje ponad 30 narzędzi upraszczających codzienne zadania na komputerach Mac i Windows.

Kup teraz469,00 zł

Wyróżnienia

Funkcje

Nowości w wersji 15

Gotowy na system Catalina macOS 10.15

Gotowy na system Catalina macOS 10.15

Parallels Desktop 15 jest gotowy na długo wyczekiwany system macOS® Catalina, wraz z obsługą Sidecar. Wsparcie dla dodatkowych funkcji systemu Catalina jest przygotowywane i zostanie zaprezentowane przy okazji nadchodzącej premiery macOS 10.15.

Wersja 15 obsługuje systemy macOS Catalina 10.15 (gdy zostanie wydany), Mojave 10.14, High Sierra 10.13 i Sierra 10.12.

Grafika - DirectX 11

Grafika - DirectX 11

Wersja 15 obsługuje DirectX 9, DirectX 10 i DirectX 11— poprzez Apple Metal®.* Dzięki dodaniu DirectX 11, możesz teraz uruchamiać wymagające graficznie aplikacje i gry, takie jak Autodesk 3ds Max 2020, itxon, Lumion, ArcGIS Pro, Master Series, FIFA 19, Age of Empires, Fallout 4 i wiele więcej.

*macOS Mojave jest wymagany; macOS Catalina (gdy zostanie wydany) jest zalecany dla osiągnięcia najwyższej wydajności i wymagany dla niektórych aplikacji.

Integracja z Mac - Wysyłaj pliki emailem z Findera

Integracja z Mac - Wysyłaj pliki emailem z Findera

Parallels Desktop 15 dodaje pozycję do menu Share Findera — możesz wysyłać pliki z macOS z wykorzystaniem aplikacji poczty systemu Windows. Wystarczy kliknąć prawym klawiszem myszy plik w Finderze i wybrać Share > Send with Windows Email App. Plik zostanie wysłany przez domyślnego klienta poczty w systemie Windows.

INTERFEJS PROGRAMU


DLACZEGO WARTO KUPIĆ U NAS?

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem firmy Parallels. Kupując u nas masz pewność,
że dostarczone oprogramowanie będzie przeznaczone na rynek polski, pełnowartościowe i przede wszystkim legalne.

Nasza Firma świadczy pomoc techniczną dla wszystkich klientów. Nasi doświadczeni pracownicy pomogą Państwu w zainstalowaniu i skonfigurowaniu oprogramowania na Państwa komputerze oraz w rozwiązaniu ewentualnych problemów technicznych. Istnieje również możliwość instalacji oprogramowania oraz przeszkolenia personelu przez naszego pracownika bezpośrednio u klienta. Należy wcześniej skontaktować się z naszą Firmą w celu ustalenia szczegółów oraz warunków takiej instalacji.


Newsletter

Newsletter