Informacje o firmie

Firma Systemy Informatyczne ITXON S.A. od 2002 nieprzerwanie świadczy najwyższej klasy usługi na rynku rozwiązań, zapewniających ochronę, bezpieczeństwo i stabilność pracy nawet najbardziej skomplikowanych systemów komputerowych.

Jesteśmy Autoryzowanym Partnerem Handlowym firmy Kaspersky Lab Polska. Bliska współpraca, ciągłe rozwijanie sieci dystrybucji oraz pozyskiwanie nowych klientów zostało docenione przez firmę Kaspersky Lab Polska, która od 2006 roku wręcza nam corocznie Certyfikat Dystrybutora Roku.

Dzięki ciągłemu udoskonalaniu naszej firmy, staliśmy się przedstawicielem na Polskę dużych, międzynarodowych korporacji: Acronis, DeviceLock Inc., Entensys, Parallels Inc. Dzięki stopniowemu rozszerzaniu naszego asortymentu możemy zapewnić coraz to lepsze rozwiązania w dziedzinie zabezpieczania danych, wirtualizacji stacji roboczych oraz oprogramowania narzędziowego.

W obecnej chwili jesteśmy w stanie zaoferować najwyższej klasy oprogramowanie, pozwalające na odpieranie ataków wirusów komputerowych i innego szkodliwego oprogramowania, naprawianie i konfigurowanie dysków twardych, korzystanie z wielu systemów operacyjnych na jednym komputerze dzięki technologii wirtualizacji, odzyskiwanie skasowanych danych a także kontrolowanie dostępu osób trzecich do komputera domowego lub firmowych stacji roboczych.

Dzięki stale rozbudowywanej sieci partnerów oraz dystrybutorów jesteśmy w stanie szybko i sprawnie dostarczać oprogramowanie do klientów na terenie całego kraju. Jednym z najważniejszych założeń naszej firmy jest wysokiej klasy obsługa, szybka realizacja zamówień oraz profesjonalna pomoc techniczna. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, starając się jak najodpowiedniej dobrać i dostosować oprogramowanie do potrzeb i posiadanej infrastruktury technicznej.

Oferujemy rozwiązania między innymi dla:

Administracji publicznej
Edukacji
Małych i średnich firm
Sektora finansowego
Przemysłu
Transportu i logistyki
Sektora medycznego
Handlu i dystrybucji


Newsletter