#CSS2019

Systemy Informatyczne ITXON S.A. oraz Partnerzy zapraszają do wzięcia udziału w wydarzeniu Cyber Security Summit 2019, które odbędzie się 11 kwietnia w Hotelu Okęcie Airport w Warszawie. Podczas konferencji zostaną poruszone najważniejsze aspekty związane z cyberbezpieczeństwem oraz zagrożeniami wynikającymi z utraty danych i ich niekontrolowanym wyciekiem. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do rejestracji oraz udziału w tym wydarzeniu.

Prelegenci

Adam Haertle - ZaufanaTrzeciaStrona.pl

Uznany prelegent, trener i wykładowca. Od 2004 regularnie występuje na wszystkich dużych konferencjach poświęconych bezpieczeństwu w Polsce, gdzie zbiera najwyższe oceny w ankietach uczestników. Wykładowca dwóch kierunków studiów podyplomowych na SGH oraz na Politechnice Białostockiej. Bezpieczeństwem zawodowo zajmuje się od kilkunastu lat, najpierw w firmie Deloitte a następnie w UPC. Od siedmiu lat prowadzi pod adresem ZaufanaTrzeciaStrona.pl jeden z największych polskojęzycznych serwisów internetowych poświęconych bezpieczeństwu informacji.

Renata Warchoł - Lewicka - Gorazda, Świstuń, Wątroba i Partnerzy

Ekspert w dziedzinie umów w obrocie gospodarczym, ze szczególnym uwzględnieniem umów zawieranych w branży nowych technologii oraz branży outsourcingowej. Specjalista w obszarze praw związanych z nowymi technologiami, w tym praw autorskich. Uczestniczyła w tworzeniu i negocjowaniu umów w ponad 200 projektach wdrożeniowych systemów informatycznych, w tym dla sektorów bankowego, telekomunikacyjnego, energetycznego i gazowego. Wiedza i doświadczenia z zakresu cyklu życia projektów IT i związanych z nimi procesów pozwala jej na efektywne zarządzanie sytuacjami kryzysowymi im towarzyszącymi i szacować ryzyko ich wystąpienia już na etapie negocjacji. Koordynator i konsultant zespołów wdrożeniowych RODO.

Dariusz Cudak - Systemy Informatyczne ITXON S.A.

Doświadczony inżynier, prelegent i specjalista IT. Zajmuje się tematyką bezpieczeństwa danych od kilkunastu lat, ze spacjalizacją w obszarze kopii zapasowych. Wdrożeniowiec znający od podszewki środowiska IT polskich firm i zakładów produkcyjnych. Uczestnik wielu ogólnopolskich konferencji informatycznych w charakterze prelegenta. Od ponad 10 lat związany z firmą Systemy Informatyczne ITXON.

Rafał Michalak - Systemy Informatyczne ITXON S.A.

Dyrektor ds. technicznych w firmie Systemy informatyczne ITXON. Zajmuje się zagadnieniami bezpieczeństwa teleinformatycznego. Specjalista w tematyce wycieków danych. Wcześniej kierownik Działu Infrastruktury Informatycznej na jednej z wyższych uczelni oraz v-ce przewodniczący Miejskiej Sieci Komputerowej "Czest-MAN". Absolwent Wydziału Elektroniki Politechniki Wrocławskiej.

Agenda

9:00 Rejestracja uczestników
9:20 Rozpoczęcie
9:30

Jak firmy tracą dostęp do własnych danych - analiza przypadków

Adam Haertle - Zaufana Trzecia Strona

10:15

Aspekty prawne I

Renata Warchoł - Lewicka - Gorazda, Świstuń, Wątroba i Partnerzy

10:30 Przerwa
10:45

Kompleksowa ochrona danych przed ich utratą lub zaszyfrowaniem

Dariusz Cudak - Systemy Informatyczne ITXON S.A.

11:30 Przerwa
11:45

Przebieg i skutki wycieków danych - historie prawdziwe

Adam Haertle - Zaufana Trzecia Strona

12:30

Aspekty prawne II

Renata Warchoł - Lewicka - Gorazda, Świstuń, Wątroba i Partnerzy

12:45 Lunch
13:45

Wewnętrzne zagrożenia dla bezpieczeństwa firmy. Jak skutecznie chronić swoje dane przed wyciekiem.

Rafał Michalak - Systemy Informatyczne ITXON S.A.

14:45 Podsumowanie
15:00 Zakończenie

Rejestracja

Rejestracja na wydarzenie jest już zamknięta