BLOG

14 września 2022 r.

ITXON z certyfikatami od firmy Sophos

W firmie Systemy Informatyczne ITXON od 2002 r. nieprzerwanie działamy w zakresie szeroko pojętego bezpieczeństwa IT. Staramy się dopasowywać rozwiązania do potrzeb naszych Klientów, a nie na odwrót – Klientów do określonych rozwiązań. Dbamy o to, by nasza oferta rozwiązywała problemy, z jakimi każdego dnia mierzą się pracownicy działów IT.

Jednocześnie rozumiemy, że cyberbezpieczeństwo jest tematem rozległym i dlatego staramy się nieustannie rozbudowywać nasze portfolio – niedawno do oferty dołączyliśmy rozwiązania brytyjskiej firmy Sophos, która charakteryzuje się interesującym podejściem do ochrony IT. Sophos wychodzi z założenia, że nie da się uzyskać pełnego monitorowania sieci i skutecznego reagowania na incydenty, jeżeli ochrona opiera się na wielu rozwiązaniach, które nie są ze sobą połączone i nie wymieniają się ze sobą informacjami. Sophos dysponuje szerokim, ale bardzo dobrze przemyślanym portfolio, dzięki któremu Klient może z poziomu jednej konsoli zarządzać całym bezpieczeństwem swojej w firmie i korzystać z jeszcze skuteczniejszej ochrony dzięki temu, że rozwiązania tego producenta współdzielą ze sobą dane o zagrożeniach i incydentach.

Niezmiernie cieszy nas fakt, że firma Sophos doceniła nasze zaangażowanie i profesjonalizm, przyznając nam certyfikat Autoryzowanego Partnera oraz Partnera w zakresie rozwiązań Firewall.

Sophos Authorized PartnerSophos
Authorized
Partner

 

Sophos Firewall PartnerSophos
Firewall
Partner

 

Źródło: Systemy Informatyczne ITXON