Arculix by SecureAuth
SecureAuth Arculix

Bezpieczne uwierzytelnianie bez haseł – dla wszystkich, wszędzie

Arculix by SecureAuth

Dlaczego wybrać Arculix?

Opracowane przez firmę SecureAuth rozwiązanie Arculix jest odpowiedzią na współczesne problemy związane z uwierzytelnianiem oraz znalezieniem równowagi między bezpieczeństwem a wygodą. Innowacje napędzają działania cyberprzestępców, a tożsamość staje się jednym z głównych celów ataków online.

Sama tożsamość wykracza poza ludzi i relacje między nimi, a użytkownicy końcowi oczekują łatwych oraz szybkich mechanizmów pozbawionych uciążliwości klasycznego uwierzytelniania wieloskładnikowego.

Unikatowe doświadczenie dla administratorów i użytkowników końcowych

Bezpieczne uwierzytelnianie, jakiego potrzebowaliśmy kilkanaście lat temu, ma się niemal nijak to tego, co jest wymagane obecnie. Współczesne uwierzytelnianie musi być dostępne w zasobach lokalnych i chmurowych z dowolnego miejsca, a specjaliści ds. bezpieczeństwa muszą zapewniać nieustanną analizę tożsamości użytkowników w poszukiwaniu złośliwej aktywności, z uwzględnieniem sygnałów z istniejących rozwiązań ochrony IT. Co więcej, wszystko to powinno zostać wykonane z myślą o wygodzie zarządzania i uwierzytelniania dla użytkowników końcowych.

Dlatego firma SecureAuth uznała, że facelifting nie wystarczy – konieczne było zaprojektowanie całkowicie nowego rozwiązania – platformy następnej generacji, jaką jest Arculix.

Arculix by SecureAuth
Smartfon

Pożegnaj się z hasłami

Skanuj kod QR, aby się uwierzytelnić

Integracje Arculix

Integracje Arculix

Arculix integruje się z najlepszymi dostawcami usług w chmurze, aplikacjami internetowymi i VPN w celu uzyskania zdalnego dostępu.

Z łatwością dodaj dodatkowe warstwy zabezpieczeń do swojego przedsiębiorstwa dzięki uwierzytelnianiu wieloskładnikowemu (MFA) firmy Arculix i zwiększ wartość obecnego zarządzania dostępem do tożsamości w przedsiębiorstwie (IAM).

Dowiedz się, jakie masz możliwości

Już ponad 38 MLN użytkowników

korzysta z rozwiązań firmy SecureAuth