ANY.RUN

ANY.RUN

Interaktywny sandbox z natychmiastowym dostępem. Zacznij polowanie!

Innowacyjny sandbox w chmurze z pełnym, interaktywnym dostępem

Uruchomienie podejrzanego pliku w testowym systemie w wielu przypadkach jest niewystarczające, by przekonać się, czy jest on bezpieczny. W przypadku niektórych rodzajów szkodliwych programów lub narzędzi wykorzystujących luki w zabezpieczeniach (np. ataki APT) niezbędna jest bezpośrednia interakcja analityka.

ANY.RUN oddaje do Twojej dyspozycji zestaw narzędzi analitycznych, które pozwalają obserwować proces badawczy i w razie potrzeby modyfikować na bieżąco środowisko testowe – zupełnie jakbyś siedział przy fizycznym komputerze. To zupełnie inne podejście do analizy niż to oferowane przez zautomatyzowane sandboxy.

Śledzenie zachowania w czasie rzeczywistym

Usługa daje błyskawiczny wgląd w szereg aspektów analizy, w tym:

  • tworzenie nowych procesów,
  • uruchamianie potencjalnie niebezpiecznych lub szkodliwych plików oraz adresów URL,
  • aktywność w rejestrze,
  • żądania sieciowe i wiele więcej.

Wszystko odbywa się w czasie rzeczywistym, więc możesz błyskawicznie wyciągać wnioski z trwającej analizy bez konieczności oczekiwania na pełny raport z podsumowaniem.

ANY.RUN
ANY.RUN

Platforma z ekspercką wiedzą o cyberzagrożeniach

Usługa oferuje dostęp do wiedzy analitycznej budowanej przez społeczność obejmującą wielu badaczy z różnych krajów. Dzięki takiemu podejściu ANY.RUN gromadzi i analizuje informacje o atakach w momencie ich trwania, ujawniając wskaźniki włamania już na wczesnym etapie działań cyberprzestępców.

Dodatkowo możesz korzystać z raportów dotyczących ataków szkodliwego oprogramowania i pobierać je w różnych specjalistycznych formatach.

Łatwe współdzielenie

ANY.RUN daje Ci dostęp do narzędzi audytorskich pozwalających na generowanie raportów zawierających najważniejsze elementy analizy szkodliwego oprogramowania, takie jak:

  • filmy,
  • zrzuty ekranu,
  • hashe,
  • dane zgromadzone podczas wykonywania zadania.

Usługa pozwala także na pracę grupową w trybie pojedynczej stacji roboczej oraz na przeprowadzanie prezentacji w czasie rzeczywistym dla większej liczby osób.

ANY.RUN

Przyspiesz swoją pracę

W przeciwieństwie do zautomatyzowanych sandboxów, ANY.RUN oferuje technologię natychmiastowego dostępu, co powala Ci otrzymywać wstępne wyniki analizy natychmiast po uruchomieniu zadania – nie musisz czekać na zakończenie symulacji i wygenerowanie raportu z podsumowaniem.

ANY.RUN

Interaktywny sandbox ANY.RUN z natychmiastowym dostępem

ANY.RUN

Inne interaktywne sandboxy

ANY.RUN

Typowy zautomatyzowany sandbox

Nagrody i wyróżnienia

ANY.RUN Award
ANY.RUN Award
ANY.RUN Award
ANY.RUN Award
ANY.RUN Award
ANY.RUN Award

Dowiedz się, jakie masz możliwości

Już ponad 300 000 badaczy

korzysta z rozwiązań firmy ANY.RUN