Strona główna / Oferta dla korporacji / Acronis Disk Director 12.5 Business
Acronis Disk Director 12.5 Business

Acronis Disk Director 12.5 Business

Acronis Disk Director 12.5 Business

Acronis Disk Director 12.5 Business

Bogaty w funkcje zestaw narzędzi do zarządzania danymi i dyskami twardymi

Acronis Disk Director 12.5 Business udostępnia wszystkie narzędzia potrzebne do optymalizacji, ochrony i zarządzania dyskami twardymi i danymi. Twórz w prosty sposób nowe partycje, zmieniaj ich rozmiar, przenoś lub łącz już istniejące, bez ryzyka utraty danych.

Funkcje


Klonowanie
dysku

Wymień swój stary dysk na nowy bez konieczności ponownej instalacji i konfiguracji systemu operacyjnego, aplikacji i urządzeń. Twórz w prosty sposób dokładną replikę danych starego dysku twardego na nowym dysku. Dyski woluminu źródłowego mogą być klonowane "1 do 1" lub automatycznie dostosowywane do rozmiaru nowego dysku.


Edytowanie
dysku

Modyfikuj zawartość dysku z niskiego poziomu i odzyskuj utracone informacje – niezależnie od tego czy zostały usunięte przez przypadek, utracone w wyniku awarii oprogramowania lub sprzętu, czy zniszczone przez złośliwe oprogramowanie. Twórz i przywracaj kopie zapasowe najważniejszych sektorów dysku twardego oraz edytuj i porządkuj zawartość sektorów dysku - wszystko w jednym rozwiązaniu.


Zarządzanie
partycjami

Mapowanie dysków twardych i tworzenie partycji jest wykonywane w prosty sposób, co oszczędza czas. Formatuj, nadawaj etykiety i oznaczaj partycje jako aktywne w jednym prostym kroku, oszczędzając czas i minimalizując ryzyko wystąpienia błędów i utraty danych.


Rozszerzone wsparcie
dla sprzętu NOWOŚĆ!

Kontroluj systemy nawet jeśli są oparte o najnowszy sprzęt. Acronis Disk Director 12.5 jest natywnie kompatybilny z większą ilością nowego sprzętu, dzięki zaktualizowanej wersji jądra Linux nośnika startowego.


Obsługuje Windows Server 2016
i natywne dyski twarde 4K NOWOŚĆ!

W jeszcze prostszy sposób rozwiązuj dowolne problemy z dyskami. Nowa wersja Acronis Disk Director wspiera wszystkie najnowsze systemy operacyjne, zaawansowane sterowniki i nowoczesne środowiska, z których korzystasz na co dzień.

Opinie użytkowników

Produkty Acronis są łatwe w użyciu, ponieważ mają przejrzysty i wygodny interfejs graficzny, ale co ważniejsze, działają. Poleciłbym Acronisa każdemu kto potrzebuje zaawansowanego i łatwego w użyciu narzędzia, które nie odstrasza interfejsem.

Roger

Nasz system testowy (z uruchomionym Acronis Recovery Expert) szybko i efektywnie znalazł i przywrócił partycję Linux usuniętą wiele miesięcy temu. Jeżeli kiedykolwiek stracisz partycję w wyniku błędu lub działania szkodliwego oprogramowania, narzędzie to będzie warte swojej ceny (Acronis Disk Director Suite).

Edward

Jeżeli szukasz zaawansowanego narzędzia do zarzadzania dyskami, posiadającego naprawdę intuicyjny interfejs, możesz przestać dalej szukać.

Davey, czasopismo PC Pro

DLACZEGO WARTO KUPIĆ U NAS?

Jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy Acronis. Kupując u nas masz pewność,
że dostarczone oprogramowanie będzie przeznaczone na rynek polski, pełnowartościowe i przede wszystkim legalne.

Nasza Firma świadczy pomoc techniczną dla wszystkich klientów. Nasi doświadczeni pracownicy pomogą Państwu w zainstalowaniu i skonfigurowaniu oprogramowania na Państwa komputerze oraz w rozwiązaniu ewentualnych problemów technicznych. Istnieje również możliwość instalacji oprogramowania oraz przeszkolenia personelu przez naszego pracownika bezpośrednio u klienta. Należy wcześniej skontaktować się z naszą Firmą w celu ustalenia szczegółów oraz warunków takiej instalacji.


Newsletter

Newsletter