Strona główna / Oferta dla korporacji / Acronis Cyber Backup 15 Linux Server
Acronis Cyber Backup 15 Linux Server

Acronis Cyber Backup 15 Linux Server

Acronis Cyber Backup 15 Linux Server

Acronis Cyber Backup 15 Linux Server

Acronis Backup to najbardziej zaawansowane rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych systemów Linux znajdujących się w sieci lokalnej, w lokalizacjach zdalnych oraz w prywatnych i publicznych chmurach. To natywna aplikacja systemu Linux z prostą w użyciu konsolą zarządzająca dostępną z poziomu dowolnego urządzenia, posiadającą przyjazny dla użytkownika dotykowy interfejs.

Dlaczego warto wybrać Acronis Cloud Storage?


Łatwy do wdrożenia

Wystarczy kupić subskrypcję, wybrać potrzebną ilość miejsca na dane w chmurze i za pomocą programu Acronis Cyber Backup 15 zacząć tworzyć kopie zapasowe w bezpiecznych lokalnych centrach danych


Pełna integracja

Program Acronis Cloud Storage jest w pełni zintegrowany z programem Acronis Cyber Backup 15, dzięki czemu można łatwo i bezproblemowo wykonywać jednoczesne kopie zapasowe środowisk lokalnych i zdalnych.


Obsługa strategii 3-2-1

Można łatwo wdrożyć strategię kopii zapasowych 3-2-1 w celu zapewnienia ochrony danych przed ich utratą.


Eliminacja napędów taśmowych

Według Redmond Magazine, 75% małych i średnich organizacji, które zapisują kopie zapasowe na napędach taśmowych, co roku doświadcza uszkodzenia taśmy. Czy chcesz podjąć to ryzyko? Wybierz niezawodne tworzenie kopii zapasowych w chmurze firmy Acronis i bądź spokojny o swoje dane.

DLACZEGO WARTO KUPIĆ U NAS?

Jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy Acronis. Kupując u nas masz pewność,
że dostarczone oprogramowanie będzie przeznaczone na rynek polski, pełnowartościowe i przede wszystkim legalne.

Nasza Firma świadczy pomoc techniczną dla wszystkich klientów. Nasi doświadczeni pracownicy pomogą Państwu w zainstalowaniu i skonfigurowaniu oprogramowania na Państwa komputerze oraz w rozwiązaniu ewentualnych problemów technicznych. Istnieje również możliwość instalacji oprogramowania oraz przeszkolenia personelu przez naszego pracownika bezpośrednio u klienta. Należy wcześniej skontaktować się z naszą Firmą w celu ustalenia szczegółów oraz warunków takiej instalacji.


Newsletter

Newsletter