Strona główna / Oferta dla domu / Acronis True Image 2019 (5 komputerów, wersja elektroniczna)
Acronis True Image 2019

Acronis True Image 2019

(5 komputerów, wersja elektroniczna)

Kup teraz430,50 zł
Acronis True Image 2019

Acronis True Image 2019

(5 komputerów, wersja elektroniczna)

Acronis True Image 2019 to najprostsze, najbezpieczniejsze i najbardziej niezawodne na rynku rozwiązanie do tworzenia osobistych kopii zapasowych. Możesz w prosty i szybki sposób wykonywać kopie zapasowe swoich komputerów i urządzeń mobilnych, mając pewność, że dane te nigdy nie zostaną utracone. Co więcej, Acronis to jedyne rozwiązanie do tworzenia osobistych kopii zapasowych, które aktywnie chroni twoje pliki i kopie zapasowe przed atakami ransomware. Ponad 5,5 miliona klientów na całym świecie zaufało tej niezawodnej technologii backupu.

Kup teraz430,50 zł

Wyróżnienia

Funkcje i korzyści

Twórz kopie
Twórz kopie

Wykorzystaj funkcje klonowania i tworzenia obrazu lustrzanego do zduplikowania swojego systemu, zapisując wszystkie swoje dane dla celów migracji na inny dysk lub przywracania systemu.

Przechowuj
Przechowuj

Zapisuj kopie zapasowe na dysku lokalnym i w chmurze zapewniając podwójną ochronę danym, których repliki będą zawsze dostępne albo lokalnie, albo w magazynie zewnętrznym.

Przywracaj
Przywracaj

W szybki sposób przywracaj całe systemy lub tylko określone pliki, mając pewność, że kopia jest tak samo dobra jak oryginał.

Szyfrowanie od początku do końca
Szyfrowanie od początku do końca

Zabezpiecz swoje dane przed oczami ciekawskich, podczas ich przesyłania, składowania w chmurze i na swoim lokalnym komputerze, wykorzystując szyfrowanie AES-256 i ochronę hasłem.

Bezpieczne centra danych
Bezpieczne centra danych

Zapisuj swoje kopie zapasowe w bezpiecznej chmurze Acronis. Nasze centra danych posiadają certyfikaty SSAE-16 i Tier IV zapewniając bezpieczeństwo i wysoką dostępność.

Certyfikacja blockchain
Certyfikacja blockchain

Twórz unikalny “odcisk palca”, oparty o blockchain, w celu potwierdzenia autentyczności plików. Dostępne tylko z subskrypcją Premium.

INTERFEJS PROGRAMU


DLACZEGO WARTO KUPIĆ U NAS?

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem firmy Acronis. Kupując u nas masz pewność,
że dostarczone oprogramowanie będzie przeznaczone na rynek polski, pełnowartościowe i przede wszystkim legalne.

Nasza Firma świadczy pomoc techniczną dla wszystkich klientów. Nasi doświadczeni pracownicy pomogą Państwu w zainstalowaniu i skonfigurowaniu oprogramowania na Państwa komputerze oraz w rozwiązaniu ewentualnych problemów technicznych. Istnieje również możliwość instalacji oprogramowania oraz przeszkolenia personelu przez naszego pracownika bezpośrednio u klienta. Należy wcześniej skontaktować się z naszą Firmą w celu ustalenia szczegółów oraz warunków takiej instalacji.


Newsletter

Newsletter