Strona główna / Oferta dla małego biznesu / Acronis True Image 2020 (5 komputerów, wersja elektroniczna)
Acronis True Image 2020

Acronis True Image 2020

(5 komputerów, wersja elektroniczna)

Kup teraz448,95 zł
Acronis True Image 2020

Acronis True Image 2020

(5 komputerów, wersja elektroniczna)

Acronis True Image 2020 to najprostsze, najbezpieczniejsze i najbardziej niezawodne na rynku rozwiązanie do tworzenia osobistych kopii zapasowych. Możesz w prosty i szybki sposób wykonywać kopie zapasowe swoich komputerów i urządzeń mobilnych, mając pewność, że dane te nigdy nie zostaną utracone. Acronis True Image to unikalne rozwiązanie, łączące niezawodne kopie zapasowe ze sprawdzoną technologią anti-malware, efektywnie chroniące wszystkie twoje dane, aplikacje i systemy. Ponad 5,5 miliona klientów na całym świecie zaufało tej niezawodnej technologii backupu.

Kup teraz448,95 zł

Wyróżnienia

Funkcje i korzyści

Kopie zapasowe i przywracanie
Kopie zapasowe
i przywracanie

Lustrzane obrazy. Klonowanie dysków. Nośniki ratunkowe all-in-one. Zapewnienie dostępności danych do odzyskania jest łatwe bez względu na to, co się stanie.

Dostęp z dowolnego miejsca
Dostęp
z dowolnego miejsca

Odzyskuj dowolne pliki z kopii zapasowej w chmurze, gdziekolwiek jesteś, na dowolnym urządzeniu. Zarządzaj kopiami zapasowymi zdalnie. Korzystaj z bezpiecznej synchronizacji i współdzielenia plików.

Innowacyjne mechanizmy ochrony
Innowacyjne
mechanizmy ochrony

Jedyne rozwiązanie do osobistych kopii zapasowych, wykorzystujące sztuczną inteligencję, które blokuje oprogramowanie ransomware w czasie rzeczywistym. Udostępnia poświadczanie danych za pomocą blockchain.

Szyfrowanie od początku do końca
Szyfrowanie od początku
do końca

Zabezpiecz swoje dane przed oczami ciekawskich, podczas ich przesyłania, składowania w chmurze i na swoim lokalnym komputerze, wykorzystując szyfrowanie AES-256 i ochronę hasłem.

Bezpieczne centra danych
Bezpieczne
centra danych

Zapisuj swoje kopie zapasowe w bezpiecznej chmurze Acronis. Nasze centra danych posiadają certyfikaty SSAE-16 i Tier IV zapewniając bezpieczeństwo i wysoką dostępność.

Certyfikacja blockchain
Certyfikacja
blockchain

Twórz unikalny “odcisk palca”, oparty o blockchain, w celu potwierdzenia autentyczności plików. Dostępne tylko z subskrypcją Premium.

INTERFEJS PROGRAMU


DLACZEGO WARTO KUPIĆ U NAS?

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem firmy Acronis. Kupując u nas masz pewność,
że dostarczone oprogramowanie będzie przeznaczone na rynek polski, pełnowartościowe i przede wszystkim legalne.

Nasza Firma świadczy pomoc techniczną dla wszystkich klientów. Nasi doświadczeni pracownicy pomogą Państwu w zainstalowaniu i skonfigurowaniu oprogramowania na Państwa komputerze oraz w rozwiązaniu ewentualnych problemów technicznych. Istnieje również możliwość instalacji oprogramowania oraz przeszkolenia personelu przez naszego pracownika bezpośrednio u klienta. Należy wcześniej skontaktować się z naszą Firmą w celu ustalenia szczegółów oraz warunków takiej instalacji.


Newsletter

Newsletter