Kaspersky Internet Security Multi-Device
Kaspersky
Entensys
Aktualnie znajdujesz się wNowości
Twój koszyk jest pusty.   
5 lipca 2017
Redakcja branżowego czasopisma "IT Professional" rekomenduje Acronis Backup 12.5

Informujemy, że Acronis Backup 12.5 otrzymał wysoką ocenę w testach prowadzonych przez ekspertów miesięcznika „IT Professional”. Tym samym redakcja miesięcznika nadaje produktowi tytuł: rekomendacja redakcji „IT Professional” 7/2017.

Najnowsza wersja Acronis Backup 12.5 wnosi sporo nowych funkcji i poprawek. Produkt w pełni zaspokaja potrzeby większości heterogenicznych środowisk charakterystycznych dla MŚP, ze szczególnym naciskiem na backup środowisk wirtualnych. Łatwość wdrożenia i obsługi to bez wątpienia cechy wyróżniające ten produkt pośród konkurencji. Zastosowanie technologii blockchain w celu potwierdzenia autentyczności i spójności kopii zapasowych to odpowiedź na najnowsze trendy w świecie IT. Prosty model licencjonowania oraz spore możliwości dopasowania implementacji do spersonalizowanych wymagań to kolejne elementy świadczące o dojrzałości rozwiązania.

Pełna recenzja jest dostępna w numerze 7/2017 "IT Professional".

O miesięczniku:
"IT Professional" to miesięcznik dla specjalistów z branży IT, zatrudnionych w biznesie lub prowadzących własne firmy świadczące usługi informatyczne. W odróżnieniu od popularnej prasy komputerowej „IT Professional” ma charakter ekspercki, a poruszane na jego łamach tematy opisywane są w sposób praktyczny. Autorzy – certyfikowani i doświadczeni specjaliści – koncentrują się na przekazaniu wiedzy niezbędnej w codziennej pracy informatyków, administratorów sieci, administratorów bezpieczeństwa informacji, menedżerów działów i dyrektorów departamentów IT.

Źródło: IT Professional

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.